DKV Mobility rozšířila ve spolupráci s EG Group akceptační síť o dalších 500 čerpacích stanic

Evropská B2B platforma pro platby a řešení na cestách DKV Mobility rozšiřuje svou akceptační síť pro mobilní platby. Zákazníci mohou nyní pomocí platební funkce DKV APP&GO v aplikaci DKV Mobility pro chytré telefony platit u více než 500 čerpacích stanic Esso, Texaco a Firezone v Beneluxu.

Provozovatelem těchto značek je společnost EG Group se sídlem v nizozemské Bredě, která patří mezi světové nezávislé dodavatele v oblasti maloobchodu s potravinami, stravovacích služeb a prodeje paliv. 

„Díky spolupráci se společností EG Group můžeme do naší sítě mobilních plateb zařadit silné značky, jakými jsou Esso a Texaco. Tím činíme další krok v již úspěšně probíhajícím partnerství. Našim zákazníkům tak nabídneme jednoduchý a efektivní způsob plateb za tankování pomocí chytrého telefonu,“ říká Sven Mehringer, výkonný ředitel pro energetiku a služby pro vozidla ve společnosti DKV Mobility.

Související

„Firma EG Group je hrdá na spolupráci s DKV Mobility. Poskytneme našim zákazníkům v Nizozemsku, Belgii a Lucembursku velký komfort. Mobilní platby jsou totiž rychlé, bezkontaktní a bezpečné. Řidič ani nemusí, pokud nechce, vystupovat z auta. Úhradu za načerpané palivo může uskutečnit prostřednictvím aplikace DKV Mobility. Platby chytrými telefony jsou jednou z nejnovějších technologií ve světě tankování a také čerpací stanice firmy EG Group musí s těmito novými iniciativami držet krok,“ říká Laurent Grobet, ředitel společnosti EG Group odpovědný za země Beneluxu. 

Platební funkci DKV APP&GO lze využít u více než 3000 čerpacích stanic v Rakousku, Belgii, Dánsku, Německu, Itálii, Lucembursku a Nizozemí.

Související