Baoli EMEA, součást mezinárodní skupiny Kion Group, je výrobce solidních a robustních průmyslových vozíků. Tyto stroje nabízejí dobrý výkon za výhodnou cenu v Evropě, na Středním východě a v Africe. Baoli na veletrhu LogiMat ve Stuttgartu představuje reprezentativní výběr svých produktů a služeb.

Veletrh LogiMat se koná od 25. do 27. dubna se v německém Stuttgartu pod heslem „Hands-on-Innovation – Connecting Smart Networks“ s více než 1500 mezinárodními vystavovateli, v deseti halách a na více než 125 tisících metrech čtverečních výstavní plochy. LogiMat je považován za přední světový veletrh intralogistických řešení a řídicích procesů. Mezinárodní akce představuje osvědčené koncepty, trendy a inovace a mnoho světových prvenství v řešení problémů intralogistiky. Měsíčník Logistika je spolu s dalšími zástupci českých médií na místě a o novinkách bude referovat v tištěném vydání, na svých webových stránkách i na svém profilu  na Linked síti na adrese https://www.linkedin.com/showcase/71501000/admin/

Baoli EMEA jako dodavatel solidní a robustní manipulační techniky s garantovanou kvalitou služeb promítá identitu své značky do uspořádání svého stánku v hale 10 na stánku C53.

„Tento tradiční německý veletrh je pro nás ideálním místem pro představení našich robustních vysokozdvižných vozíků s dobrým poměrem ceny a výkonu,“ říká o účasti na LogiMatu Francesco Pampuri, ředitel Brand Managementu Baoli EMEA. „Návštěvníkům našeho stánku předvedeme praktické ukázky, na základě kterých si budou moci snadno posoudit výhody vozíků Baoli, zvlášť pokud hledají řešení se snadno ovladatelnými a snadno udržovatelnými průmyslovými vozíky.“

Související

Baoli na veletrhu proto představuje vozíky nové řady KBE 25-35, kompletní nové rodiny KBS a nové KBO. Francesco Pampuri dodává: „Náš tým odborníků bude po celou dobu veletrhu k dispozici, aby poskytoval poradenství našim zákazníkům, potenciálním novým zákazníkům i kolegům z dealerských organizací v jednotlivých zemích.“

Rodina vozíků KBE 25-35 G1

KBE je řada cenově výhodných elektrických vysokozdvižných vozíků navržených pro nepřetržitý provoz, s přepravní a stohovací nosností od 2,5 do 3,5 tuny. Z hlediska kvality a spolehlivosti svým zákazníkům v tomto segmentu trhu Baoli nabízí úplně nové řešení. Jedná se o bezpečné a jednoduše koncipované vysokozdvižné vozíky, které jsou v souladu s CE a zaručují spolehlivý a bezproblémový provoz za dostupnou cenu.

Vysokozdvižné vozíky KBE jsou vybaveny širokou škálou technických funkcí, díky kterým jsou spolehlivé, bezpečné a snadno se ovládají. Například nové řešení zdvihového sloupu s výškou až 6500 milimetrů poskytuje obsluze skvělý výhled na náklad a okolí.

Nová generace Baoli – rodina KBS

Tato nová generace vozíků Baoli je ideálním základním elektrickým paletovým vozíkem. Nové ručně vedené vysokozdvižné vozíky jsou standardně vybavené bezúdržbovými lithium-iontovými bateriemi, mají nosnost 1,2 tuny a maximální výšku zdvihu až 3600 milimetrů. Díky svým mimořádně kompaktním rozměrům lze vozíky používat i ve velmi úzkých pracovních prostorech.

Vozíky řady KBS 12 jsou k dispozici jako KBS 12, KBSI 12 a KBSM 12. KBSI 12 má pro větší světlou výšku a optimální ovladatelnost na mírně nerovném terénu, díky funkci iniciálního zdvihu vidlic. Díky tomuto systému může také vozík naložit i druhou paletu, což výrazně zvyšuje efektivitu skladových operací.

Model KBSM 12 je vybaven tzv. monosloupem, který poskytuje ještě lepší výhled na vidlice a náklad ve srovnání s konvenčním zdvihovým sloupem u KBS 12.

Nový víceúčelový KBO 01L

Nový víceúčelový vozík Baoli KBO 01L je vybavený zvedací plošinou se zdvihem až tři metry a je vhodný téměř pro všechny interní přesuny zboží v malých a středních skladech, jako je velkoobchod a maloobchod. KBO získává energii z bezúdržbové Li-ion baterie 24 V / 135 Ah a díky své kompaktní velikosti a snadnému řízení se skvěle hodí do stísněných prostor, kde jej lze použít pro vychystávání nebo jako pracovní plošinu.

Baoli EMEA je mezinárodní dodavatel robustních a kvalitních průmyslových vozíků, od roku 2009 součást skupiny Kion Group. Poskytuje zákazníkům odborné znalosti a dlouhodobé zkušenosti v oblasti prodeje nových vozíků a poprodejního servisu. Baoli EMEA se sídlem v Miláně v Itálii působí ve více než 50 zemích s více než 350 prodejci, jejich profesionální síť zaručuje vysokou kvalitu služeb. Baoli byla původně založena v Číně v roce 2003, Baoli EMEA v roce 2018jako nová organizace, která rozšiřuje stávající strukturu značky v Evropě, na Středním východě a v Africe (EMEA).

Související