Zlatý kamion jezdí po celém světě do těch poboček logistické společnosti DB Schenker, které se vyznačují mimořádně dobrými výsledky. V minulých dnech navštívil nejúspěšnější tým z celé Evropy, tým pozemních přeprav z poboček v Novém Jičíně a Ostravě. Přivezl mu ocenění BBFM+, které hodnotí ukazatele kvality přepravy zásilek.

V rámci ocenění Bigger, Better, Faster and More + (BBFM+) hodnotí DB Schenker všechny pobočky pozemních přeprav v Evropě. Tou nejvýkonnější se v loňském roce stala ta v Novém Jičíně a v Ostravě pod vedením Richarda Zające. Odměnu předal českému vedení společnosti DB Schenker osobně Senior Vice President pozemních přeprav Maximo Lopez-Alvarez na centrále v Rudné u Prahy.

„Velice si ceníme přístupu a vynaloženého úsilí našich kolegů z Nového Jičína a Ostravy. V době, kdy by se mohlo zdát, že největší prioritou je profitabilita a efektivní náklady, je o to více důležité dodávat zákazníkům kvalitu na nejvyšší úrovni,“ dodává Tomáš Holomoucký, ředitel společnosti DB Schenker.

Související

Následně Zlatý kamion přivezl ocenění zaměstnancům do Nového Jičína. „Je to ocenění dlouhodobé mravenčí práce a způsobu uvažování. Snaha dodat co nejlepší kvalitu je v DNA našeho týmu,“ uvedl Richard Zajac za vítězný tým.

Název ocenění vychází z globální strategie, která nese stejné jméno. Bigger, Better, Faster and More + je interní soutěž v kvalitě servisu ve sběrné službě v rámci společnosti DB Schenker. Vyhodnocení probíhá na základě kumulativních ukazatelů, jako je například kvalita dodání nebo kvalita scanningu.

Související