Eurowag, přední evropský poskytovatel integrovaných řešení pro silniční dopravu, pokračuje v posilování a rozšiřování sítě Eurowag Pay, svého mobilního platebního řešení, které umožňuje zákazníkům platit za pohonné hmoty pomocí aplikace. Toto inovativní řešení umožňuje dopravcům a řidičům lepší a bezpečnější kontrolu nad prováděnými platbami, a také zvyšuje rychlost a bezpečnost transakce.

Pro platby za palivo pomocí služby Eurowag Pay musí mít každý řidič nakonfigurovaný svůj účet a kartu přidělenou dispečerem. Kromě toho je nutné pro zcela bezpečný proces přihlášení do aplikace použít svůj osobní PIN nebo biometrickou identifikaci / identifikaci obličeje. Mezi nejzajímavější bezpečnostní vlastnosti pro každého zákazníka společnosti Eurowag patří to, že může tankovat pouze na čerpací stanici, kde je fyzicky přítomen, ačkoli dispečer může v případě potřeby povolit tankování na dálku. S Eurowag Pay lze všechny platby za pohonné hmoty provádět pomocí mobilního zařízení. Pro tento proces tedy není nutná žádná fyzická karta, řidič nebo společnost. Ta však musí mít účet s přidělenou kartou Eurowag pro transakce.

Služba Eurowag Pay je v současnosti dostupná na přibližně 716 čerpacích stanicích a do konce roku 2023 by jich mělo být v provozu více než 2000.

„Tankování s Eurowag Pay je jednoduché, rychlé a bezpečné. Ve společnosti Eurowag se snažíme svými technologickými řešeními usnadnit našim zákazníkům práci a zbavit je starostí. Pro větší efektivitu je důležité, aby zákazníci mohli tankovat bez ztráty času a bez rizika jakéhokoli podvodu,“ říká Jiří Petrák, Produktový vlastník Mobilních plateb ve společnosti Eurowag.

Související

Služba Eurowag Pay nabízí řadu výhod

  • Široká akceptační síť: Služba Eurowag Pay je přijímána v široké síti přidružených čerpacích stanic po celé Evropě.
  • Zdarma: Eurowag Pay je k dispozici všem zákazníkům společnosti Eurowag bez jakýchkoli dalších poplatků.
  • Flexibilita: Díky službě Eurowag Pay nemusíte při tankování nosit fyzickou kartu v ruce. Systém umožňuje majiteli účtu přiřadit kartu řidiči na dálku prostřednictvím aplikace, aby mohl řidič natankovat.
  • Infrastruktura: V případě potřeby může majitel účtu dálkově a bezpečně aktivovat pumpu, aby jeden z řidičů jeho vozového parku mohl natankovat.
  • Bezpečnost: Eurowag Pay využívá nejmodernější technologie k zajištění bezpečnosti transakcí, což znamená, že dopravní společnosti mají jistotu, že jejich platby jsou chráněny před podvody a dalšími riziky.

Eurowag prostřednictvím služby Eurowag Pay nabízí zdarma celou řadu výhod, jako je rozsáhlá akceptační síť, flexibilní a snadné možnosti platby při tankování, propracovaný systém uživatelského prostředí a pokročilé zabezpečení.

Související