Zjednodušení administrativy spojené se správou firemních vozů, zrychlení práce a ušetření nákladů. To přináší firmám nový online nástroj FleetCars, který Volkswagen Financial Services uvádí pro zákazníky na českém trhu.

Volkswagen Financial Services, specializovaná společnost v oblasti financování mobility, představila online nástroj FleetCars pro správu firemního vozového parku. „Nástroj načítá každý den aktuální informace a díky tomu klienti nemusí čekat na vytvoření a zaslání reportů. Ty si můžou vygenerovat kdykoliv sami podle svých potřeb. Všechna data jsou využitelná ve firemním reportingu díky možnosti stažení do .xlsx nebo .csv formátu,“ popisuje Jan Pařízek, ředitel oddělení fleetu a remarketingu. Volkswagen Financial Services.

Nástroj FleetCars představuje významnou úsporu času a práce pro všechny fleetové klienty Volkswagen Financial Services. „Vnímáme obrovský tlak na digitalizaci a poptávku po co nejjednodušší správě fleetu. Velmi rádi tak nyní s naším novým online nástrojem klientům vycházíme vstříc,“ uvádí Jan Pařízek z Volkswagen Financial Services.

V portálu mají klienti přehled o všech smlouvách, detailních technických informacích vozů a ujetých kilometrech evidovaných v rámci servisních prohlídek. V rámci portálu si firmy mohou zavádět vlastní evidenci řidičů a vytvářet reporting fixních či aktuálních nákladů včetně přefakturací a mnoho dalších funkcí. „Do budoucna plánujeme přidat do portálu také IFRS reporting, reporty tankování nebo přehled veškeré vozové dokumentace,“ říká Jan Pařízek.

Česko je v rámci evropské sítě poboček Volkswagen Financial Services pro zavedení portálu FleetCars pilotní zemí.

Související