Skupina Raja získala na jedné z nejvýznamnějších francouzských soutěží v Paříži hned tři ocenění v oblasti zadávání veřejných zakázek „Trophées des Achats“ (Ceny za nákup). Porota ocenila tři obalová řešení prezentovaná společností Raja.

Ocenění bylo uděleno produktům v kategorii „Spolupráce klienta a dodavatele“, „Odpovědné nakupování“ a „Nepřímé zadávání veřejných zakázek“. Těchto tří kategorií se zúčastnilo 25, 21 a 16 soutěžících, od začínajících podniků až po velké společnosti, jako jsou například L'Oréal, Renault a Volvo.

Porota byla složena z 25 vedoucích pracovníků nákupu z významných francouzských společností, jako jsou LVMH, Michelin, Sodexo, Thales a SEB. Ceny byly předány v Paříži před zraky přibližně 900 lidí.

„Naší snahou je neustále rozšiřovat náš sortiment, tak, aby vyhovoval všem potřebám našich zákazníků a umožňoval jim volit alternativní řešení vedoucí ke snížení dopadu na životní prostředí a zároveň optimalizovat procesy v balení,“ komentuje Gabriela Fabiánová, ředitelka Raja CZ. „.Všechny oceněné produkty patří mezi novinky společnosti Raja CZ,“ dodává Fabiánová.

Související

Ocenění bylo uděleno konkrétně těmto produktům:

V kategorii „Spolupráce klienta a dodavatele“ byly oceněné papírové bublinkové obálky. Pouze jeden materiál nahrazuje předchozí obaly. Tím materiálem je papír. Jednomateriálové řešení dává více možností. Mezi dvěma listy papíru se zachytí vzduch a vytvoří matraci ze vzduchových bublin, která zajistí odolnost proti propíchnutí, roztržení a stlačení.

 

V kategorii „Spolupráce klienta a dodavatele“ byly oceněné papírové bublinkové obálky.
V kategorii „Spolupráce klienta a dodavatele“ byly oceněné papírové bublinkové obálky.
Foto: Raja

 

V kategorii „Odpovědné nakupování“ oceněna RecyCold Climaliner - izolovaná tepelná vložka do krabic - inovativní, účinná a 100procentně recyklovatelná. Izolovaná tepelná vložka do krabic je vyrobená ze dvou vrstev 100procentně recyklovaného papíru a jedné mezivrstvy panenského voštinového kraftového papíru. Ideální pro přepravu potravin při pokojové teplotě, chlazených nebo mražených výrobků.

Izolovaná tepelná vložka do krabic  RecyCold Climaliner
Izolovaná tepelná vložka do krabic RecyCold Climaliner
Foto: Raja

V kategorii „Nepřímé zadávání veřejných zakázek“ byl oceněn přenosný dávkovač lepicí pásky X-Taper. Je napájen vestavěnou baterií. Díky absenci elektrického kabelu nabízí naprostou svobodu snadné manipulace s dávkovačem a aplikovat lepicí pásku kdekoli a kdykoli je potřeba. Navíc má přenosný dávkovač funkci, kdy lze nastavit pevnou délku odstřižením lepicí pásky. Pokud se často balí balíky se stejnými rozměry, budou mít automaticky vždy správnou délku lepicí pásky. Přenosný odvíječ lepicí pásky Xtaper je ideální pro průmyslové a maloobchodní balení. Doporučuje se pro uzavírání krabic v logistice, e-commerce, kanceláři, maloobchodě, supermarketech a podobně.

Související