Logistická konference SpeedCHAIN International představuje přední středoevropskou platformu spojující logistické profesionály napříč celým dodavatelským řetězcem. Nabízí tradičně více než sedmi stovkám účastníků kombinaci aktuálních informací z praxe formou odborných přednášek, panelových diskuzí, případových studií, ukázek vybraných technologických novinek a společenského networkingu v unikátním prostředí pražského Břevnovského kláštera. Letošní ročník se koná již ve středu 13. září. Odborný magazín Logistika týdeníku Ekonom má tu čest patřit mezi mediální partnery akce.

Konference tradičně reflektuje klíčová aktuální témata, jež formují podobu celého dodavatelského řetězce. Jedná se jak o efektivitu a zabezpečení logistických procesů, tak o možnosti nejmodernější techniky či požadavky současné společnosti. SpeedCHAIN proto nabízí široký výběr paralelně probíhajících sekcí, jež jsou s ohledem na vysokou mezinárodní účast simultánně tlumočeny (čeština, angličtina).

Související

Prezentace budou probíhat ve dvou sekcích, přičemž úplný program najde ZDE v odkazu na stránky konference https://www.speedchain.eu/program-1-den/. Z bohatého programu vyjímáme:

Sekce A: Tereziánský sál
Logistika: Akcent na inovace a efektivitu

Stefan Hohm, Dachser: Životní cyklus logistických inovací a jejich implementace v praxi

Alparslan Kurtulus, Triomobil: Dosažení nulové nehodovosti: Využití technologie pro maximální intralogistickou bezpečnost

Pavel Osička, Linde MH ČR: plná automatizace expedičního skladu F230 spelečnosti Fosfa, a. s.

Sekce B - Opatská jídelna
Dynamika logistiky: Nové perspektivy a udržitelná řešení

Adéla Havelková, Notino a André Dravecký, Ringil - představí případovou studii o tom, jak technologie Ringil (jde o modulární logistickou platformu v cloudu) zefektivnila provoz e-shopu Notino.

Panelová diskuse: Udržitelná řešení pro dynamické prostředí (moderuje Ivana Kučerová, D-Ploy):

Účastní se: Kateřina Rázlová, DHL Supply Chain; Martin Baláž, Prologis; Michal Vláčil, SATUM Czech a Lucie Morvay Brklová, Kiekert-CS

Související