Společnost Linde Material Handling (MH) má od října ve svém sídle v Aschaffenburgu další kancelářskou budovu. Nová stavba o celkové rozloze šest tisíc metrů čtverečních na šesti podlažích byla postavena v bezprostřední blízkosti stávajícího sídla. Součástí rozšířeného administrativního komplexu je nyní také „Linde Experience Hub“, nově vybudovaný sál o rozloze 5500 metrů čtverečních pro účely školení a vzdělávání, prezentace výrobků a pořádání velkých i malých akcí.

Po více než roce a půl výstavby byla nová kancelářská budova připravena k nastěhování a zaměstnanci obou komplexů budov, které od sebe dělí jen úzká ulice, se sešli na kolaudačním večírku. Dokončením budov Headquarter West a Headquarter East, jak se budovy označují, bylo dosaženo hlavního cíle expanze na náměstí Carl-von-Linde-Platz: podařilo se sjednotit satelitní pracoviště, která byla dříve roztroušena po celém území města, a celý tým centrály Linde MH se nyní nachází na jednom místě.

Od října má Linde Material Handling ve svém sídle v Aschaffenburgu kromě stávající kancelářské budovy další administrativní komplex o šesti podlažích.
Od října má Linde Material Handling ve svém sídle v Aschaffenburgu kromě stávající kancelářské budovy další administrativní komplex o šesti podlažích.
Foto: Linde Material Handling

„Konstrukce a vybavení nové budovy poskytují prvotřídní pracovní prostředí pro spolupráci mezi zaměstnanci v Aschaffenburgu, stejně jako pro celoevropskou prodejní a servisní organizaci Linde, obchodními partnery a další stakeholdery,“ řekla Ulrike Justová, výkonná viceprezidentka pro prodej a servis Linde MH EMEA při slavnostním otevření. „Rozšíření centrály podtrhuje naši atraktivitu jako mezinárodního zaměstnavatele, který nabízí širokou škálu kariérních příležitostí.“

Související

Nový kancelářský komplex zohledňuje potřeby a požadavky měnícího se světa práce. Poprvé se v závodě Linde MH v Aschaffenburgu používá systém sdílených pracovních stolů. Místo pevného pracovního místa si zaměstnanci po příchodu do kanceláře sednou k volnému stolu v prostoru svého oddělení. Kromě otevřených kanceláří se stoly je na každém patře řada dalších místností, které lze využít k různým účelům. Patří mezi ně malé a velké zasedací místnosti s různým vybavením a nejmodernější prezentační technikou pro kreativní brainstorming, knihovna pro osamělou práci v klidném prostředí. Kromě toho se zde nachází světlá, rozlehlá odpočinková zóna, která je vybavena kuchyňským koutem, barovými stoly a židlemi a také lounge nábytkem pro spontánní výměnu informací a nápadů.

Linde Experience Hub, vzdálený jen pár kroků, překlenuje propast mezi teorií a praxí a poskytuje prvotřídní funkční zázemí pro širokou škálu aktivit - od prezentací pro jednotlivé skupiny hostů až po velké zákaznické akce nebo eventy pro evropskou či globální prodejní a servisní organizaci Linde MH. Hala je vybavena vysokoregálovým skladem, flexibilní otevřenou plochou s rampami pro nákladní automobily a různými výstavními plochami, kde se návštěvníci mohou na vlastní kůži seznámit s řešeními a inovacemi společnosti Linde MH. Přibližně polovina prostorné haly je k dispozici pro prezentace vozidel a témat. Kromě toho je možné využít školicí a zasedací místnosti na dvou úrovních, recepce, servisní prostory, zázemí pro catering a početná místa k sezení.

Související