Aplikace Prologis EU App, která je volně dostupná ke stažení na Apple app store, umožní svým uživatelům vyhledávat a mapovat nemovitosti společnosti Prologis v celé Evropě. K lokalizaci nejblíže dostupné nemovitosti využívá systém GPS a rovněž zobrazuje mapy, fotografie a plán cesty k danému místu.

Aplikace je kompatibilní se softwarem iPhone, a uživatelé se tak mohou jednoduše spojit s relevantním kontaktem prostřednictvím e-mailu či telefonního hovoru.

„Protože je pro podnikání stále více důležitá rychlost a dostupnost informací, došli jsme k závěru, že je pro naše zákazníky důležité mít neustálý přístup k naší obrovské síti evropských lokací,“ řekl Philip Dunne, prezident společnosti Prologis Europe.

„Jsme potěšeni, že nová aplikace dává našim zákazníkům ve střední a východní Evropě možnost jednoduše objevovat další příležitosti v evropských zemích. Cílem této služby je podpořit růst našich zákazníků a pomoci jim vytvořit co nejoptimálnější síť dodavatelských řetězců,“ řekl Ben Bannatyne, ředitel společnosti Prologis pro region střední a východní Evropy.

V Evropě Prologis vlastní (stoprocentně nebo prostřednictvím spolufinancování) nemovitosti či investuje do rozvíjejících se projektů o celkové výměře 13,5 mil. m2 celkem ve 14 zemích. Ve střední a východní Evropě portfolio společnosti čítá na 3,6 mil. m2, což z něj činí vedoucího poskytovatele distribučních nemovitostí v regionu (k 30. září 2013).

Související