Skupina Geis přebírá v Polsku všechny tři pobočky Logwin Solutions Poland, a to v Sokolowě u Varšavy, Poznani a Lodži, s celkem 80 zaměstnanci a flotilou 34 vozidel. „Převzetím těchto poboček jsme výrazně posílili naši přítomnost v Polsku,“ uvedli majitelé a jednatelé skupiny Geis, Hans-Georg Geis a Wolfgang Geis. „Domníváme se, že Polsko je důležitým a rostoucím trhem v rámci Evropy a chceme zde i v budoucnu rozšiřovat krok za krokem naše působení.“ 

Skupina Geis působí v Polsku od roku 2006, kdy otevřela dvě pobočky Geis Cargo International Polska, které se zaměřují především na leteckou a námořní dopravu. V červenci loňského roku zde výrazně rozšířila svoje působení převzetím společnosti Quehenberger Logistic PL. Pod obchodní značkou Geis PL nyní zajišťuje 88 zaměstnanců v sedmi pobočkách i služby v oblasti silniční přepravy, celní služby a skladovou logistiku. 

V nadcházejících měsících Geis plánuje začlenit tři nové pobočky do stávajících struktur skupiny. Dalším krokem pak bude rozšiřování služeb v oblasti silniční přepravy a logistických projektů. Celkem tak pro skupinu Geis v Polsku pracuje nyní již asi 200 zaměstnanců.

 

Související