Sklad je jedinou volnou budovu v zóně Praha Modletice D1. Nově byl přejmenován na Prologis Park Prague D1 West II. Dostupné moderní průmyslové prostory se rozkládají na třech hektarech u exitu 10 dálnice D1.

„Jedná se o třetí park Prologis v zóně D1, který zároveň představuje klíčový přírůstek do našeho portfolia, protože v tomto okolí již není k dispozici větší průmyslový prostor. Sledujeme poptávku od našich stávajících zákazníků, kteří se zajímají o možnosti rozšíření působnosti v rámci našeho portfolia,“ řekl Ben Bannatyne, ředitel společnosti Prologis pro střední a východní Evropu. „Tato oblast je velmi oblíbená mezi zákazníky a představuje dílčí trh v Praze, kde společnost Prologis v posledních devíti měsících zaznamenala výrazný nárůst aktivity.“

Prologis Park Prague D1 West II 10Prologis Park Prague D1 West II díky svému umístění poskytuje ideální prostor pro domácí distribuci i jako centrum pro operace ve střední Evropě. Lokalita je vzdálená 20 až 30 minut jízdy po Pražském okruhu od mezinárodního letiště a nachází se na spojnici mezi Prahou a Brnem. Nachází se zároveň asi hodinu jízdy od Plzně po dálnici D5 a čtyři hodiny do Mnichova.

Související