Síť E-shoppartner, která se vstupem nového vlastníka mění obchodní jméno na Geis Point, zahrnuje aktuálně více než 420 výdejních míst a má potenciál k dalšímu rozšiřování.

Díky know-how, které do společného podniku přináší Geis, dojde postupně k dalšímu rozšiřování služeb a možností pro zákazníky e-shopů, které jsou nebo budou do sítě Geis Point zapojeni.

Jednatelé společnosti e-shoppartner Radek Vaňkát a Daniel Knaisl se shodují: „Díky tomuto partnerství celá síť významně posílí, a to nejen v oblasti technologické, ale i z pohledu rozšiřování nabídky.“

Geis patří mezi lídry balíkového trhu a jeho klienti nyní budou moct výhod největší sítě výdejních míst v České republice využívat. Stávající klienti E-shoppartner naopak získají možnost využít veškerých služeb firem skupiny Geis, od zmiňované balíkové přepravy přes přepravu paletovou, celovozovou, leteckou po námořní.

„E-shopům můžeme nabídnout i kompletní skladové služby, nebo zajištění celého logistického řetězce. S takovými projekty máme dlouholeté zkušenosti,“ dodává Daniel Knaisl.

Společnost Mediaprint & Kapa Pressegrosso je druhým největším distributorem tisku v České republice. Vlastní ji významné vydavatelské domy, jako jsou Burda, Bauer Media, RF Hobby, Mladá fronta, Business Media CZ a Motor-Presse Bohemia. Síť nezávislých výdejen balíků začala společnost rozvíjet počátkem roku 2013.

Související