Dachser poskytuje různé standardizované doručovací produkty. Tzv. rodina entargo, do které tyto dva produkty spadají, nabízí rychlé přepravy s přesně stanoveným časem doručení (targospeed), stanoveným dnem doručení (targofix) či kombinaci těchto dvou produktů (targoflex).

Od nynějška mohou zákazníci společnosti objednávat přepravy v režimu targospeed 10 a 12 nejen pro tuzemské, ale i pro mezinárodní zásilky.

Zatímco v tuzemských přepravách a u zásilek do Rakouska a části Německa je v tomto režimu zboží doručeno následující den po vyzvednutí, v ostatních mezinárodních přepravách záleží na vzdálenosti cílové destinace od české pobočky firmy Dachser. Například zboží vyzvednuté v Praze v pondělí je do dánské Kodaně doručeno do deseti či dvanácti hodin ve středu.

Zákazníkům, kteří preferují přesné datum doručení, je určen produkt targofix, také nově rozšířený na možnost dodání zboží do 10. nebo 12. hodiny.

„Produkty umožňující doručení do 10. nebo 12. hodiny ještě více zpřesňují čas dodávek, takže našim zákazníkům umožňují ještě lepší plánování prodeje či návazné logistické operace,“ uvedl Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel Dachser Czech Republic.

Související