Od listopadu přidává Čemat toto portfolio ke své dosavadní nabídce ostatních značek. „Spojení naší firmy s tak prestižním jménem, jako je Michelin, je pro nás závazkem a výzvou udržet ty nejvyšší standardy v dodávkách zboží i přidaných služeb našim zákazníkům,“ uvedl Michal Džupin, výkonný ředitel Čemat trading.

Čemat uvede v prvé řadě na trh pneumatiky Michelin určené pro těžkotonážní vysokozdvižné vozíky, dále pneumatiky pro kontejnerové manipulátory, nakladače, kloubové dempry, pevné dempry a jeřáby. V nabídce se objeví celá škála pneumatik s běhounem určeným do specifických podmínek a také pneu, které jsou díky svým vlastnostem vhodné pro využití zejména v těžkých provozních podmínkách.

„Portfolio naší nabídky se tak rozšíří a významně obohatí. Můžeme říci, že naše nabídka nyní pokrývá celou škálu pneumatik pro všechny typy vozíků a strojů. Naši zákazníci v ní naleznou kromě standardních pneumatik také prémiové pneumatiky světových značek,“ upřesnil Ivo Kopečný, obchodní ředitel Čematu. Michelin je v pořadí jedenáctou značkou v portfoliu společnosti.

Související