Poté co loni UPS rozšířilo svůj hlavní letecký hub v Evropě a získala několik firem, zaměřených především na logistiku ve zdravotnictví (článek na toto téma vychází v lednové Logistice), pokračuje nyní na kontinentu v další expanzi. Tu táhne především poptávka zákazníků z retailu a hi-tech.

„Pokračujeme v expanzi naší sítě kontraktní logistiky, abychom mohli obsloužit rostoucí poptávku našich B2B i B2C zákazníků,“ řekl Harld Peters, viceprezident UPS Contract Logistics Europe.

Služby, které UPS nabízí pro dodavatelské řetězce firem, zahrnují skladování, vyřízení objednávek, držení zásob a inventarizaci, zajištění dopravy a reverzní logistiky, co-packingové služby, sestavování displejů, zajištění oprav kriticky důležitých komponent a doručování v den objednávky.

Společnost rozšířila své logistické centrum v Krefeldu o 5000 metrů čtverečních, v Butzbachu o 7000 metrů čtverečních a ve Venlu přidala dalších 8500 metrů.

UPS, které nedávno rozšířilo svou severoamerickou síť o 110 tisíc metrů čtverečních, má nyní po celém světě přes tři miliony metrů čtverečních v 596 budovách určených pro zajištění dodavatelských řetězců firem.

Související