„Partnerský vztah s nesporným lídrem trhu v Černé hoře a Srbsku, společností CBS International dále posílí naši přítomnost v oblasti střední a východní Evropy. Společně s podobnými afilacemi, které jsme v loňském roce vytvořili v Rumunsku, Bulharsku a Makedonii, reflektuje tento krok naše odhodlání poskytovat klientům prvotřídní služby a usilovat o další růst v regionu střední a východní Evropy,“ řekl Jonathan Hallett, výkonný ředitel Cushman & Wakefield pro střední a východní Evropu.

Společnost CBS International vstoupila do druhého desetiletí úspěšného působení na trhu, přičemž posledních sedm let byla největší realitní poradenskou firmou v Srbsku a Černé Hoře. Své služby poskytuje majitelům nemovitostí, investorům i nájemcům ve všech sektorech a v souvislosti s jakýmikoliv aspekty jejich realitních strategií.

„Po desetiletí úspěšného působení v Srbsku a Černé Hoře jako absolutní jednička na trhu vítáme možnost partnerství s firmou Cushman & Wakefield při dalším zvyšování kvality služeb poskytovaných našim klientům. Lokální znalosti největšího týmu na trhu v kombinaci s mezinárodními zkušenostmi světového lídra představují skvělé východisko pro regionální expanzi a uplatňování nejlepších postupů na nových trzích,“ uvedl Dragan Radulovic, ředitel Cushman & Wakefield CBS International.

Související