Manipulační techniku značky Linde je možné si od nynějška zakoupit na internetu. Její výrobce, dodavatel komplexních intralogistických řešení Linde Material Handling Česká republika, otevřel svůj nový e-shop s nabídkou širokého sortimentu produktů a příslušenství.

Linde Material Handling nabízí na síti techniku od manuálních paletových vozíků přes elektrické až po ručně vedené vysokozdvižné vozíky, náhradní díly i všechny potřebné doplňky. Nabídka e-shopu bude v některých oblastech daleko širší, než je obvyklé, a ceny příznivé, slibuje výrobce.

Nabídka zahrnuje i současný hit – elektrický paletový vozík MT12. Stroj podobný mechanickým paletovým vozíkům však díky motorizaci usnadňuje práci ve skladech a snižuje rizika vzniku bolestí zad obsluhy. Vybírat lze i ze širokého sortimentu příslušenství a náhradních dílů od vidlic, pneumatik, sedaček a náhradních koleček, až po ověřené značkové trakční baterie. Zejména baterie od Linde zde budou nabízeny za výhodné ceny.

Související

„V Linde Material Handling pečlivě nasloucháme přáním našich zákazníků, říká Pavel Osička, obchodní ředitel a prokurista Linde Material Handling Česká republika. „Proto jsme přišli s e-shopem, který umožní nejen pohodlný online nákup manipulační techniky, příslušenství a náhradních dílů, ale nabízí také přehledným způsobem systémy a prvky pro zvyšování bezpečnosti při práci a pohybu na pracovišti. Zákazníci si tak mohou například z naší nabídky na e-shopu udělat jasnou představu o tom, co by v jejich firmě mohlo přispět ke zlepšení bezpečnosti provozu a rovnou tato řešení zakoupit.“

Linde Material Handling klade důraz na bezpečnost při práci. Celá jedna oblast na e-shopu bude proto věnována zařízením pro zvyšování aktivní i pasivní bezpečnosti. Zákazníci zde naleznou špičková řešení, jako jsou interaktivní výstražné vesty, sofistikované bezpečnostní systémy nebo také řešení, která i při menší finanční investici výrazně přispějí k posílení bezpečnosti na pracovišti.

„Nezapomněli jsme ani na výrobky, které usnadňují práci řidičům, ať už se jedná o nové sedačky a potahy, držáky s osvětlením do kabiny, sluneční clony a podobně. Ale nejde jen o lepší komfort při práci. V nabídce máme také světla z inovativní koncepce VertiLight a Linde LED Stripes, která zajišťují perfektní osvětlení pracovního prostoru před vozíkem. Systém VertiLight navíc účinně snižuje oslňující odrazy světel od smršťovacích fólií,“ dodává Pavel Osička. 

Související