Internetový supermarket s potravinami Rohlik.cz rozšiřuje prodej do pěti nových regionů. Nově tak doveze nákup do Chomutova, Karlových Varů, Mostu, Třebíče a Znojma. Dokáže tak obsloužit 122 tisíc nových domácností. Společnost to oznámila v aktuální tiskové zprávě.

Všechny nákupy Rohlík zaváží ze skladů v Praze nebo Brně a zákazníkům objednávka dorazí přímo až před jejich dveře v maximální čerstvosti. Rohlik.cz nabízí výběr ze 17 tisíc položek, kvalitní potraviny za ceny stejné jako v supermarketu a také automatickou reklamaci u zakoupených produktů. Zákazníci můžou z Rohlíku objednávat nepřetržitě, nákup pak dostanou v časových oknech podle svého výběru od pondělí do neděle mezi 8. a 19. hodinou (podle regionu).

Zákazníci z nově otevřených regionů můžou z Rohlíku objednávat sedm dní v týdnu, nákup firma doveze přímo před jejich dveře do pár hodin. Samozřejmostí služby je donáška nákupu domů - nezáleží na tom, jestli do prvního, nebo desátého patra. Rohlík sází na maximální čerstvost a nabídku doplňuje navíc vlastními značkami, u kterých si dokáže pohlídat nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu.

Související

Nabídka obsahuje produkty jak od lokálních pekařů, řezníků a menších dodavatelů, tak i oblíbených velkých značek. Na jednom místě tak jde pořídit kompletní nákup včetně potřeb do domácnosti nebo produktů z BENU lékárny. A širokým výběrem to nekončí. Důležité jsou také špičkové služby v podobě přesného a rychlého dodání, vynesení nákupů do patra nebo zákaznická podpora sedm dní v týdnu. Nákup z Rohlik.cz doručí v 60 minutovém okně už do pár hodin (konkrétně do čtyř hodin, v Karlových Varech do pěti hodin) od objednání na adresy v jednotlivých regionech. Při nákupu nad 1200 korun mají zákazníci dopravu zdarma. Starosti si zákazníci Rohlíku nemusí dělat ani s případnou reklamací. Pokud některý z dovezených produktů nebude v pořádku, zákazníci vyřídí reklamaci on-line, v rámci které jim Rohlík automaticky vrátí kredity v hodnotě produktu přímo na jejich „rohlíkovský“ účet.

Související