Společnost Element Logic, evropský lídr v oblasti automatizovaných skladových řešení, má nového sales managera zodpovědného za oblast rozvoje systému AutoStore na českém trhu. Stal se jím stal Miroslav Snížek (37). V Element Logic je zodpovědný za technická řešení a analýzy, sales a development trhu a aftersales support. Element Logic to oznámila v tiskové zprávě.

Miroslav Snížek má bohaté zkušenosti z oblasti logistiky. Nyní se bude podílet na developmentu trhu a na poprodejních službách. „Miroslav Snížek je pro nás velkou posilou. Jeho inovativní způsob myšlení a bohaté zkušenosti v oboru pomohou posunout český Element Logic na vyšší úroveň,“ uvádí CEO Element Logic Czech Republic Jindřich Kadeřávek.

Související

Miroslav Snížek předtím působil tři roky jako project manager logistics ve společnosti Siemens. Má již mnoho cenných zkušeností v odvětví průmyslové automatizace, intralogistiky a skladování a již více než jedenáctiletou praxi v oblasti prodeje, nákupu a project managementu s technickým zaměřením, a to jak na evropské, tak i globální úrovni. „Element Logic je evropským lídrem ve svém oboru. Mým cílem bude přispět k rozvoji automatizovaných skladových řešení,“ říká.

 

Související