Největší nákladní letadla na světě nasadily mezinárodní týmy divize Dachser Air & Sea Logistics pro přepravu zdravotnického materiálu. Stroje Antonov AN-124 a Antonov AN-225 převážejí náklad z Číny do Rakouska, do cílových destinací pak Dachser distribuuje zboží pozemní přepravou s využitím své logistické sítě.

První Antonov An-225 přistál začátkem prosince na letišti v rakouském Linci. Letadlo zahájilo svůj let o dva dny dříve na letiště Tianjin v Číně. Celý náklad převzala ihned po přistání divize Dachser European Logistics, naložila ho na 20 nákladních vozidel a zajistila další distribuci. V Linci očekávají z čínských destinací Tianjin a Chengdu přílet ještě dalších sedmi letů s dodávkami zdravotnického materiálu.

Související

Dachser při těchto přepravách využívá své integrované sítě a nabízí komplexní řešení z jednoho zdroje. Velké projekty takového rozsahu, jako jsou právě přepravy největšími nákladními letadly na světě, lze realizovat pouze díky koordinované mezinárodní spolupráci mezi divizí pro letecké přepravy a Dachser European Logistics.

Související