Dáme jídlo má nového provozního ředitele. Stal se jím Josef Simpartl, který ze své nově vytvořené pozice chief operations officer (provozní ředitel) bude mít na starosti logistiku včetně kurýrů, stejně jako tým operátorů, kteří jsou k dispozici zákazníkům.

Manažer, který prošel řadou oborů od telekomunikací přes finanční sektor po výrobu POS vybavení pro maloobchod, má do týmu Dáme jídlo přinést své zkušenosti. Chce se především soustředit na kvalitu služby a další zlepšování zákaznické zkušenosti. Na starosti bude mít, mimo jiné, tým kurýrů Dáme jídlo, pro které chce vytvořit prostředí, v němž se budou cítit dobře. Stejnou pozici bude zastávat také pro sesterskou značku foodpanda na Slovensku.

„Důvodem pro vytvoření pozice provozního ředitele je pro nás zastřešení a konsolidace dvou klíčových týmů. Vlastních i externích kurýrů a kontaktního centra, které řeší komunikaci se zákazníky, ale i podporu kurýrů v terénu. Je skvělé, že tým našeho nejužšího vedení obohacuje tak zkušený člověk s pozitivním přístupem a nadhledem,“ říká výkonný ředitel Dáme jídlo Filip Fingl.

Související

Před nástupem do Dáme jídlo působil Josef Simpartl v celé řadě manažerských pozic, například u mobilního operátora Oskar nebo v ČSOB Leasing, kde měl na starosti vytvoření nového produktu. V posledních letech se věnoval oblasti vybavení pro maloobchod včetně velkoformátového tisku, zejména na německém trhu. V rámci skupiny Delivery Hero, která vlastní Dáme jídlo v Česku.

Související