Online obchod s potravinami Rohlik Group oznámil, že jeho německá pobočka Knuspr.de spouští službu v metropolitním regionu Porýní-Mohan a bude zásobovat zákazníky ve Frankfurtu a okolí potravinami a dalším zbožím. 

Knuspr.de své služby zahájil v srpnu 2021 v Mnichově, v současnosti má 40 tisíc zákazníků a doručuje více než 3000 objednávek denně. Zahájení činnosti ve Frankfurtu by mělo potenciálně německou zákaznickou základnu a objem prodejů zdvojnásobit.

Svým konceptem chce Knuspr.de nabídnout frankfurtským spotřebitelům časově efektivní alternativu nakupování. Přibližně 30 procent sortimentu pochází od regionálních výrobců, což zákazníkům přináší kombinaci mezinárodních a domácích produktů a také výběr z farmářských trhů na jednom místě.

Do dvou let plánuje Knuspr.de expanzi do Hamburku, Kolína nad Rýnem a dalších měst. Cílem je dosáhnout obratu ve výši 1,2 miliardy eur v roce 2024 a stát se jedničkou v Německu v online prodeji potravin, a to s 30procentním podílem na trhu.

Související

Zásobování pokryje celý region Porýní-Mohan, tedy Frankfurtu nad Mohanem, Wiesbaden, Mainz, Darmstadt a také menší obce. Nákupy doručuje Knuspr.de ze svého centrálního skladu v Bischofsheimu v Hesensku a slibuje dodání nákupu zákazníkovi domů nejpozději do tří hodin od přijetí objednávky.

Související