Logistická společnost DHL Express Česká republika oznámila, že získala ocenění Great Place to Work. Ze zpětné vazby získané v průzkumu Trust Index, respektive z důkladného dotazníkového šetření vyplývá, že 88 procent zaměstnanců hodnotí DHL Express Česká republika jako skvělé místo pro práci.

„Od roku 2020, kdy jsme se do průzkumu zapojili poprvé, se nám daří certifikaci Great Place to Work každý rok získat a dokonce vždy s ještě lepším výsledkem, za což jsme opravdu rádi, protože se jedná o hodnocení od zaměstnanců,“ sdělila Naďa Nepivodová, ředitelka divize lidských zdrojů pro Českou republiku. Dodává, že pro úspěšnou společnost, kterou DHL Express bezpochyby je, jsou stejně důležití jak zákazníci, tak spokojení zaměstnanci. Starají se o to, aby jim v práci bylo dobře a v zaměstnání viděli více, než jen zdroj obživy. Řady zaměstnanců se v DHL Express neustále rozšiřují a meziroční nárůst činí 10 procent oproti minulému roku.

Související

„Letos jsme opět obhájili certifikaci Great Place To Work se skvělým výsledkem a potvrzením férového pracovního prostředí a přátelské kultury v DHL Express. Rád bych poděkoval všem našim zaměstnancům, kteří se průzkumu zúčastnili a vyjádřili nám tak podporu. Jen díky tomu můžeme společně se zaměstnanci každý rok firmu posouvat zase o kus dál. Jsme rádi, že jsou zaměstnanci motivovaní a mají důvěru v DHL Express,“ sdělil Luděk Drnec, generální ředitel DHL Express Česká republika.

Instituce Great Place To Work (Skvělé místo pro práci) je mezinárodní autoritou v oblasti pracovní kultury, zkušeností zaměstnanců a chování vedoucích, které prokazatelně přinášejí společnosti vedoucí postavení na trhu a možnost zavádění dalších inovací. Už na podzim loňského roku oznámilo celosvětové vedení  DHL Express, mezinárodního poskytovatele expresních služeb, že společnost byla oceněna nejlepším pracovištěm číslo na světě ze seznamu firem, který každoročně vydává Great Place to Work (GPTW) ve spolupráci s časopisem Fortune. DHL Express postoupila z 8. místa z roku 2017 až na 1. místo v loňském roce.

Související