Pozvaní hosté z řad klientů a dalších partnerů společnosti Still měli v úterý 17. května v hale u hlavního výrobního závodu společnosti v Hamburku možnost sledovat velkolepou pěvecko-taneční show, jejímž hlavním cílem bylo představit horké novinky v portfoliu společnosti Still, která je součástí skupiny Kion Group.

Still představuje autonomní mobilní roboty ACH

Společnost nabízí intralogistická řešení na míru a implementuje inteligentní kombinace vysokozdvižných vozíků, skladové technologie, softwaru a služeb.

Nejnovější stroj Stillu do úzkých a členitých prostor pro nakládku a vykládku bude oficiálně širší veřejnosti představen v nejbližších týdnech. V přiloženém videu se nyní můžete podívat na představení autonomních mobilních robotů ACH.

A ve fotogalerii také naleznete snímky dokreslující atmosféru setkání a pestrost současného portfolia manipulační techniky společnosti Still, z něhož kromě strojů ACH můžeme zmínit vozíky řady RX, vozíky OPX iGo neo či tahače a plošinové vozíky LXT/ LXW.

Související
5 minut čtení
Bez elektrických tahačů a plošinových vozíků si již moderní pracoviště nelze představit. Přístaviště, výrobci automobilů, mezinárodní letiště a...

Show předcházela prohlídka výrobních prostor závodu, který v současnosti produkuje okolo 25 tisíc vozíků ročně. Jejich produkce je čím dál více automatizována. Společnost Still v současnosti zaměstnává okolo devíti tisíc kvalifikovaných pracovníků a pracovnic z výzkumu a vývoje, prodeje a servisu.