Logistiku zásilek Alza.cz by měl mimo jiné zjednodušit nový členský program přichází s unikátním členským programem AlzaPlus+. Za roční nebo měsíční paušál poskytuje doručení zdarma na téměř patnácti tisíc odběrních míst na objednávky již od jedné koruny. Osmdesát procent objednávek totiž volí osobní vyzvednutí.

Za 25 korun měsíčně při roční fakturaci získají zákazníci Alzy možnost doručení všech svých objednávek zdarma do AlzaBoxů, na pobočky i AlzaPointy a do všech partnerských odběrných míst a boxů společností Zásilkovna, pobočky České pošty a Balíkovny či PPL Parcel shopů. To platí pro veškerý sortiment více než 800 tisíc druhů zboží, které Alza nabízí, včetně velkých domácích spotřebičů nebo partnerských produktů v rámci Alza Marketplace.

„AlzaPlus+ rozšiřuje naši nabídku o mimořádně atraktivní a unikátní službu. S její pomocí a díky jedinečné síti odběrných míst včetně oblíbených AlzaBoxů mohou zákazníci nakupovat klidně každý den a třeba jen za korunu, počet doručení po dobu trvání členství je totiž neomezený,“ říká Petr Bena, místopředseda představenstva Alza.cz.

Související

Členství je otevřené pro všechny zákazníky, fyzické osoby i ty nakupující na IČO, bez ohledu na předchozí nákupní historii, aktivace programu je snadná a rychlá. Nízká cena služby má zvýšit dostupnost on-line nakupování.

Související