Společnost Schneider Electric, zaměřující se mimo jiné na digitální transformaci řízení energie a automatizace, oznámila spuštění nového partnerského programu mySchneider IT Partner Program. Podporuje spolupráci a potřeby těch partnerů, kteří chtějí získávat více zakázek a dosahovat větších tržeb a ziskovosti. Jeho zjednodušená struktura je navržena tak, aby pomohla partnerům přizpůsobit se měnícím se podmínkám na trhu, využívat nové trendy a rozvíjet své podnikání.

Nejnovější vývojový stupeň programu je založený na více než 40 letech zkušeností Schnenider Electric a jeho zákazníků. Podporuje je oblasti IT, mimo jiné prostřednictvím zjednodušené struktury, různých specializací pro klíčová odvětví, včetně datových center, IT řešení, softwaru a služeb, a nové nabídky prodejních nástrojů, školení a zdrojů. Dále zahrnuje nové výhody sladěné s každou ze specializací a nabízí partnerům jasnou strategii udržitelnosti s využitím řešení Schneider Electric Green Premium, která zajišťují udržitelný výkon a oběhovost.

První fáze vývoje programu, která je k dispozici již dnes, se zaměřuje na novou specializaci „IT Solution Provider“, která partnerům umožňuje certifikaci na třech úrovních – Select, Premier a Elite – pro kombinování více IT specializací bez ohledu na partnerský status. Poskytuje partnerům možnost identifikovat, přeprodávat, konfigurovat a/nebo instalovat řešení IT infrastruktury pro malé a střední firmy nebo korporace. Fáze 2 a 3, které zahrnují specializace „IT Software & Services Provider“ a „Data Center Solution Provider“, budou k dispozici v roce 2023.

Související

Schneider Electric je celosvětově působící francouzská společnost zaměřená přžedevším na  oblast elektrotechnického průmyslu. Je nástupcem strojírenského a zbrojního koncernu Schneider et Cie. Kromě sofistikovaných softwarových řešení nabízí též různé elektrotechnické komponenty. V Česku společnost provozuje výrobní závod v Písku. Tamní výroba je zaměřena na stykače, spínače, tlakové spínače, bezpečnostní tlačítka, závěsné ovladače, tepelná relé, příslušenství motorových spouštěčů a další.

Ve všech svých provozech Schneider Electric uplatňuje řadu nejmodernějších řešení ve výrobě a logistice. Například v polském Bukownu u firmy Schneider Electric vozí hotové produkty z výrobní linky do skladu robot MiR500 výrobce Mobile Industrial Robots (MiR).

Související