Akcí pro klienty si připomněl mezinárodní poskytovatel přepravy a info-logistiky cargo-partner 25. výročí působení v zemi a oficiálně oslavil otevření iLogistics Centra Záhřeb, které zahájilo svou činnost na jaře. Místní pobočka, která zahájila svou činnost v roce 1996, se vypracovala na jednoho z předních poskytovatelů dopravy a logistiky v zemi.

Ve čtvrtek 17. listopadu oslavila společnost cargo-partner své 25. výročí v Chorvatsku s přibližně 300 hosty v Riverside Clubu v Záhřebu. Po otevření iLogistics Centra Záhřeb začátkem letošního roku využil cargo-partner této příležitosti, aby se ohlédl za uplynulým čtvrtstoletím a oslavil úspěch společnosti spolu s jejími nejváženějšími zákazníky a partnery.

Společnost cargo-partner zahájila svou činnost v Chorvatsku v roce 1996 jako šestá země v rámci skupiny cargo-partner. Společnost začala s týmem pěti zaměstnanců v Záhřebu se zaměřením na leteckou a námořní přepravu. Od té doby cargo-partner neustále rozvíjí své portfolio služeb a své působení v regionu, čímž si pevně vybudoval pozici jednoho z předních poskytovatelů logistiky v Chorvatsku. Místní pobočka dnes nabízí celou škálu služeb letecké, námořní, silniční přepravy a skladování, přičemž v současnosti má více než 100 zaměstnanců v pěti městech.

Zoran Starcevic, jednatel cargo-partner v Chorvatsku, vyjádřil svou vděčnost zákazníkům, zaměstnancům a partnerům společnosti v zemi: „Posledních několik let nám opět ukázalo, jak důležité je flexibilně reagovat na nové výzvy a mít partnery, na které se můžete spolehnout v každé situaci. Jménem celého našeho cargo-partner týmu bych chtěl poděkovat našim ctěným zákazníkům za jejich důvěru a loajalitu v uplynulých 25 letech. Náš úspěch by nebyl možný bez našich zaměstnanců, kteří neváhají činit kroky navíc, aby překonali očekávání našich zákazníků. Budeme i nadále následovat naši vášeň pro dokonalost, úzce spolupracovat s našimi vybranými partnery a dopravci, abychom doručili ta nejlepší a nejflexibilnější řešení pro jakékoli výzvy, které jsou před námi.“

Související

Stefan Krauter, CEO cargo-partner, zdůraznil význam Chorvatska v globální síti cargo-partner: „Od začátku bylo jasné, že Chorvatsko bude hrát klíčovou roli v našich plánech expanze. Strategicky umístěná země na pobřeží Jaderského moře je ideální vstupní branou do jihovýchodní Evropy. Naše nové iLogistics Centrum Záhřeb bude sloužit jako regionální distribuční centrum pro námořní nákladní dopravu z Asie přes Rijeku. Blízkost letiště v Záhřebu a napojení na všechny hlavní dálnice nám zároveň umožní dosáhnout ještě rychlejší tranzitní časy v našich řešeních letecké a silniční přepravy. Jsem si jist, že budeme pokračovat v této růstové trajektorii a těším se, že uvidíme, co přinese dalších 25 let pro cargo-partner v Chorvatsku.

Nedávno otevřené iLogistics Centrum Záhřeb představuje významný milník v historii společnosti cargo-partner v Chorvatsku. Moderní logistické zařízení poskytuje 17 500 m² skladových prostor. Kromě dlouhodobého a krátkodobého skladování nabízí místní tým širokou škálu služeb s přidanou hodnotou a řešení silniční přepravy po celé Evropě. Rychlý tranzit zajišťuje vyhrazený celní sklad a komplexní celní služby pro importní a exportní zásilky. Spolu se skladem v Jankomiru nyní cargo-partner nabízí v oblasti Záhřebu celkem 21 500 čtverečních metrů skladových prostor. 

Související