Evropská B2B platforma pro platby a řešení na cestách DKV Mobility umožňuje nově hradit poplatky za využívání skandinávských mostů Storebælt (Dánsko) a Øresund (Švédsko) palubní jednotkou DKV Box Europe. Ta nyní pokrývá již 16 mýtných systémů ve 13 evropských zemích.

Palubní jednotku lze rychle nainstalovat a zprovoznit díky technologii „plug and play“. Konfigurace a aktualizace probíhají prostřednictvím mobilní sítě. 

„Zavedením této služby jsme udělali další významný krok na naší cestě k zjednodušení a zautomatizování plateb mýtného pro naše zákazníky a k pokrytí nejdůležitějších tranzitních tras v Evropě jedním zařízením,“ říká Jérôme Lejeune, generální ředitel divize mýtných a refundačních služeb ve společnosti DKV Mobility.

Související

S palubní jednotkou DKV Box Europe lze hradit mýtné v Belgii, Bulharsku, Francii, Itálii, Maďarsku, Německu, Rakousku, Polsku, Portugalsku, Španělsku a Švýcarsku. Kromě toho umožňuje úhradu poplatků za průjezdy tunely Warnow (Německo), Herren (Německo) nebo Liefkenshoek (Belgie) a nově za využívání mostů Storebælt (Dánsko) a Øresund (Švédsko).

Související