Na World Happiness Summit (WOHASU) 2023 vystoupí přední světoví odborníci na wellbeing, kteří se zabývají studiem a praktickou aplikací těchto principů v každodenním životě. Proto jsou tři dny summitu neopakovatelnou příležitostí, jak se dozvědět o vědecky potvrzených faktech, která dokážou prohloubit pocit štěstí ve všech oblastech našeho života. Letošní ročník nese název „Connessioni, neboli Propojení“, což koresponduje s mottem DHL Express: „Connecting people. Improving lives”, tedy „Spojujeme lidi. Zlepšujeme životy.“

„Psychická pohoda každého z nás je velmi důležitá, odráží se v soukromém i pracovním životě. Jednou z našich priorit je spokojenost zaměstnanců, wellbeing jim proto v nejrůznějších formách nabízíme ve formě benefitů. Partnerství s WOHASU bylo pro nás logickým krokem. Sami jsme zvědaví, co se dozvíme o vědeckých studiích na téma duševní zdraví,“ říká Naďa Nepivodová, ředitelka divize lidských zdrojů DHL Express pro ČR.

Související

Třídenní summit WOHASU 2023 si klade za cíl sdílet s širokou veřejností vědecká data a názory předních odborníků a praktiků v oblasti pozitivní psychologie, koučování, wellness na pracovišti, ekonomie, vedení, umění, jídla a výživy, jógy, všímavosti, odolnosti, odpuštění, laskavosti, zdraví a komunity. Akce zahrnuje workshopy, panelové diskuze a příležitosti ke sdílení. Zároveň jsou účastníci povzbuzováni k tomu, aby díky novým vědeckým poznatkům začali hledat štěstí a pohodu v jejich nejčistší podobě. To vše v nádherném a inspirativním prostředí jezera Como.

„Vždy jsem Itálii považovala za nádhernou zemi, bohatou na historii a zároveň spojenou se štěstím. Kouzlo Itálie překonávají pouze její lidé, kteří nás zde vřele přivítali. Jsem hrdá na to, že jsem World Happiness Summit přivedla právě k jezeru Como,“ řekla Karen Guggenheim, CEO a zakladatelka WOHASU a producentka The World Happiness Summit.

Související