Pozici distribution center directora ve společnosti Mall Group nově obsazuje Igor Peržel, který do firmy přichází po mnohaletých zkušenostech v oblasti e-commerce a logistiky. Igor Peržel se postará o zefektivnění a inovaci logistických procesů ve firmě.

Do Mallu přichází Igor Peržel s letitými zkušenostmi z oblasti domácího i zahraničního obchodu, které nasbíral v rámci svého působení pro významné e-commerce hráče jako je společnost Amazon či logistická firma Loxxess.

V Amazonu měl Igor Peržel z pozice senior operations manager na starost vedení několika týmů pražského distribučního centra. Část této profesní etapy strávil také v Německu a ve Francii, kde se podílel na otevření a stabilizaci prvního francouzského robotického distribučního centra společnosti. Následně působil v německé logistické firmě Loxxess, kde stál v čele vedení jejího největšího projektu – e-commerce fulfillmentu pro populární firmu Drogerie Markt. Mezi jeho kompetence tak spadala také strategie a organizace výstavby i následného spuštění automatizované haly v západních Čechách.

Související

V Mall Group bude mít Igor Peržel na starost především stabilizaci, rozvoj a zefektivnění logistických procesů distribučního centra v Jirnech. Soustředit se bude také na zavádění inovací s důrazem na principy štíhlé výroby a zajištění maximálně pozitivní zkušenosti na straně koncových zákazníků. V rámci integrace se společností Allegro bude jeho úkolem rovněž efektivní využití synergií obou skupin a propojování vzájemných kapacit s cílem poskytnout zákazníkům ten nejširší výběr zboží za co nejvýhodnější ceny.

Související