Společnost Still se sídlem v Hamburku již pojedenácté získala prestižní ocenění v soutěži IFOY. V kategorii „Nízkozdvižných paletových vozíků“ zvítězil ruční nízkozdvižný paletový vozík řady EXH 14-20 Plus. O ceny se ucházelo celkem 23 produktů a řešení od 21 společností, které posuzovala 25členné mezinárodní porota.

„IFOY je prestižní ocenění a cennou známkou kvality inovativních intralogistických řešení. O to víc mě těší, že jsme se dnes dostali na stupně vítězů. Opět se ukazuje, že inovativní duch a zaměření se na potřeby zákazníků při vývoji nových produktů přinášejí měřitelný úspěch,“ říká Frank Müller, výkonný viceprezident Still Brand Management. Na slavnostním galavečeru IFOY Award Night zastupoval hamburského výrobce a měl tu čest převzít prestižní trofej.

Unikátní konstrukce řízení

Řada EXH 14-20 Plus, která získala cenu poroty IFOY, umí vyřešit celou řadu logistických výzev. Ruční nízkozdvižný paletový vozík je ideální například pro horizontální přepravu zboží, nakládku a vykládku na rampě, vychystávání jednoduchých objednávek, ale také pro přepravu na tzv. „poslední míli.“ Celou řadu EXH 14-20 Plus lze volitelně vybavit olověnými nebo lithium-iontovými akumulátory.

Související
7 minut čtení
Manipulační technika využívající širokou škálu zdrojů energií, nová robotická řešení, ukázky automatizovaných procesů blízkých praxi,...

Vozík vyniká zejména jedinečnou konstrukcí řízení: velkoryse navržená tlačítka umožňují intuitivní ovládání za všech okolností – pro praváky i leváky a zcela nezávisle na velikosti ruky uživatele. Integrovaný displej dává uživatelům přehled o všech důležitých údajích, jako je stav nabití baterie, provozní doba nebo příslušný jízdní program.

Za revoluci v oblasti ovládání lze bez nadsázky označit volitelný dotykový displej Still. Vytváří most mezi obsluhou pomocí chytrého telefonu a obsluhou technologického vybavení skladu. Jinak řečeno – díky dotykovému displeji Still se způsob manipulace známý z každodenního života plynule přenáší do pracovního světa intralogistiky.

Síla inovací Still

V centru pozornosti všech nových vývojových projektů společnosti Still jsou vždy průkopnické technologie, maximální užitek pro zákazníka a stoprocentní kvalita. „Dnešní ocenění dokazuje, že s EXH se nám tyto cíle podařilo bezezbytku splnit,“ říká spokojeně Frank Müller. „Jsme tedy na dobré cestě k tomu, abychom společně tvořili ještě chytřejší budoucnost intralogistiky. Rád bych za to vyjádřil upřímné poděkování mezinárodní odborné porotě i našim zaměstnancům. Právě díky jejich maximálnímu nasazení a odborným znalostem získala společnost Still toto letos již jedenácté ocenění v soutěži IFOY.“

Související