Tým české pobočky společnosti Element Logic posilují tři noví pracovníci s dlouholetými obchodními a manažerskými zkušenostmi. Evropský lídr v oblasti automatizovaných skladových řešení do svých kruhů přijal account managera Patrika Maninu a sales managery Jana Bártu a Přemysla Mikoláška.

Společnost Element Logic v letošním roce přivítala nové manažery. „Každý nový kolega je pro nás velkou posilou a jeho zkušenosti nás mohou zase posunout dále. Věřím, že tomu tak bude i v tomto případě a že noví kolegové zapadnou nejen do naší firemní kultury, ale také přispějí k automatizaci skladů dalších českých firem,“ uvádí CEO Element Logic Czech Republic Jindřich Kadeřávek.

Na pozici account managera nastoupil Patrik Manina, který naposledy působil ve společnosti Honeywell jako senior account manager. Zkušenosti v obchodně-manažerských rolích má také ze společností Blumenbecker Prag, Yaskawa Czech či Rockwell Automation. „Element Logic je evropským lídrem ve svém oboru a těším se na nové výzvy vyplývající z této spolupráce. Mým cílem bude kromě jiného identifikovat správné obchodní příležitosti a pečovat o klienty v nových i stávajících zakázkách,“ uvádí Patrik Manina.

Související

Obchodní oddělení posiluje Jan Bárta na pozici sales managera s desetiletými zkušenostmi v oblasti logistiky. Na stejné pozici působil již ve firmě SSI Schäfer, kde měl na starost vyhledávání nových zákazníků, péči o stávající klienty a prodej intralogistických řešení. Rok strávil také ve společnosti Bito skladovací technika. „Do prosperující společnosti Element Logic jsem nastoupil, protože vidím velký potenciál v automatizaci skladových řešení, a to především v současné turbulentní době,“ říká Jan Bárta.

Do obchodního týmu se po pětileté zkušenosti ve firmě Jungheinrich na pozici prodejce sériové techniky připojil také Přemysl Mikolášek. V Element Logic bude pracovat jako sales manager. „Těším se na nové dynamické pracovní prostředí a všechny výzvy, které spolupráce s Element Logic přinese,“ říká Přemysl Mikolášek.

Související