Společnost Baoli EMEA, výrobce vysokozdvižných vozíků, která je součástí skupiny Kion Group, má nového manažera prodejní sítě pro Českou republiku a Slovensko. Od letošního 1. ledna se jím stal Dušan Sochorec, který do společnosti přináší své dlouhodobé zkušenosti z obchodu s osobními vozy, manipulační a další dopravní technikou.

Dušan Sochorec vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Brně. Po absolvování studia se věnoval oboru leasingu, kdy osm let pracoval jako manažer pro firemní klientelu pro společnost VB Leasing CZ, následně působil v oboru nákupu a prodeje dopravní techniky ve společnosti ProResale Trucks a od roku 2018 pracoval jako poradce pro manipulaci a skladování pro region jižní Morava ve společnosti Linde Material Handling Česká republika.

Jeho hlavním úkolem pro následující období bude další rozvoj sítě autorizovaných prodejců manipulační techniky značky Baoli v České republice a na Slovensku a zajišťování přímého dovozu techniky Baoli z centrálního skladu v italském Rolu.

Související

Baoli EMEA

Baoli EMEA byla založena jako nezávislá organizace v roce 2018 a nahradila a rozšířila stávající strukturu značky v Evropě, na Středním východě a v Africe (EMEA). V současné době pokrývá více než 50 zemí se sítí více než 350 prodejců v tomto regionu. Se sídlem v Miláně v Itálii poskytuje Baoli EMEA svým zákazníkům zkušenosti a odborné znalosti v oblasti prodeje, poprodejních služeb a marketingu. Baoli EMEA nabízí spolehlivé a robustní průmyslové vozíky, dobře organizovanou strukturu a vysokou kvalitu služeb.

V České republice a na Slovensku jsou vozíky Baoli dodávány prostřednictvím sítě autorizovaných prodejců, kteří zajišťují prodej a servis vozíků v obou zemích.

Související