Společnost CHEP, globální poskytovatel řešení pro dodavatelské řetězce známého jako paletový pooling, prodloužila smlouvu se společností Drylock, předním výrobcem hygienických potřeb. CHEP tak bude i nadále dodávat palety do provozů Drylocku v České republice, Španělsku, Belgii a Itálii.

„Za deset let spolupráce jsme si v CHEP vybudovali plnou důvěru. Týmy společnosti jsou profesionální, spolehlivé a flexibilní – i v náročných tržních podmínkách posledních tří let nám vždy dodávala palety v požadovaném množství a kvalitě. Modré palety jsou symbolem spolehlivosti napříč našimi dodavatelskými řetězci,“ vysvětluje Michael Foubert, SC manager logistics ve společnosti Drylock.

Drylock používá palety CHEP jak ve výrobě, tak v logistice, protože jsou zárukou konzistentní kvality a jsou plně kompatibilní s pokročilými automatizovanými provozy. Modré palety CHEP nachází využití jak v závodech společnosti v České republice, tak i v Belgii, ve Španělsku a Itálii, kde denně vyrobí miliony dětských plen.

Související

„Jsme hrdí na to, že nám obnovením této smlouvy společnost Drylock projevila důvěru v České republice i na dalších evropských trzích. Tým CHEP navázal se zákazníkem silné partnerství díky svému nasazení, proaktivnímu přístupu a flexibilitě. Paletový pooling nejen snižuje náklady, ale také zvyšuje udržitelnost celého dodavatelského řetězce,“ říká Frederic Rotrou, country lead společnosti CHEP v České republice.

Palety CHEP jsou univerzální a široce akceptované na evropských maloobchodních i distribučních trzích, což zajišťuje bezproblémový provoz jak pro Drylock, tak další zákazníky. Hustá síť servisních středisek společnosti je zárukou stálé kvality a spolehlivosti dodávek palet.

Paletový pooling CHEP je založen na principech oběhového hospodářství. Zvyšuje efektivitu a spolehlivost dodavatelských řetězců, šetří firmám lidské i finanční zdroje a poskytuje osvědčené, odpovědné a udržitelné řešení pro eliminaci spotřeby materiálů a produkce odpadu. CHEP směřuje k plně regenerativním dodavatelským řetězcům: její aktivity tak nespočívají pouze v kompenzaci dopadů na životní prostředí, ale přinášejí mu přímý prospěch. Partnerství mezi společnostmi CHEP a Drylock je založeno na této filozofii i sdílených cílech a hodnotách v oblastech ESG.

Související