Dachser Czech Republic má novou vedoucí obchodního oddělení pro letecké námořní přepravy. Ivana Kepková, zkušená specialistka na mezikontinentální přepravy, je na své nové pozici sales manager Air & Sea Logistics zodpovědná za rozvoj obchodních aktivit, akvizici nových zákazníků a péči o stávající klientské portfolio.

Ivana Kepková vystudovala Gymnázium J. A. Komenského v Novém Strašecí. Po studiích působila v cestovním ruchu a marketingu. Před 25 lety vstoupila do světa logistiky jako disponent sběrných kamionových přeprav ve společnosti Lagermax. Zde sbírala zkušenosti také v leteckém exportním a obchodním oddělení. V letech 2006 až 2010 zastávala pozici indoor sales representative ve společnosti Kühne + Nagel. V roce 2011 nastoupila do obchodního oddělení společnosti DB Schenker, kde prohlubovala své zkušenosti v logistice jako business development manager pro letecké a námořní přepravy a key account manager pro segment automotive.

Související

Ve společnosti Dachser Czech Republic působí na pozici vedoucí obchodního oddělení pro letecké a námořní přepravy, kde je spoluzodpovědná za plnění firemní obchodní strategie a tvorbu obchodního plánu. Věnuje se akvizici nových zákazníků a implementaci zákaznických řešení. Do jejích kompetencí spadá i péče o stávající zákazníky a řízení a rozvoj lidských zdrojů v obchodním oddělení.

„Nastoupila jsem do dobře etablované společnosti a těším se, že zde budu moci zúročit svoje zkušenosti z leteckých a námořních přeprav,“ říká Ivana Kepková. „Více než dvacet let v logistice mě přesvědčilo o tom, že moje místo je v obchodní oblasti – odpovídá mému temperamentu a nadšení pro logistiku a věřím, že to vše budu moci plně využít pro zákazníky společnosti Dachser.“

„V Ivaně Kepkové jsme našli logistického profesionála s hlubokými zkušenostmi v Air & Sea a přesahem do příbuzných přepravních oborů,“ uvádí Radek Duda, country manager Air & Sea Logistics, Dachser Czech Republic. „Na pozici vedoucí obchodního oddělení bude moci dobře uplatnit své zkušenosti z mezikontinentálních přeprav a nabídne našim zákazníkům řešení na míru, která jsou s ohledem na současné dění ve světě velmi žádaná.“

Dachser Air & Sea Logistics představuje pro své zákazníky spolehlivého partnera pro mezikontinentální letecké a námořní přepravy. Nabízí širokou škálu produktů a služeb, které jsou zaměřeny na globální nákupní logistiku a distribuci napříč všemi průmyslovými obory. Obchodní oblast Dachser Air & Sea Logistics je úzce napojená na Dachser Road Logistics – přední evropskou síť sběrných přeprav a skladovacích služeb – se kterou nabízí svým zákazníkům komplexní logistická řešení z jednoho zdroje.

Související