Developerská společnost Concens Investments, známá díky úspěšným projektům Ostrava Airport Multimodal Park a průmyslovému parku CE Park Nošovice, připravuje další expanzi. Na Ostravsku a v dalších regionech České republiky ji povede realitní profesionál Tomáš Novotný, který byl jmenován výkonným ředitelem Concens Investments. Ve své nové funkci zúročí více než 23 let zkušeností v oblasti realitních investic a developmentu moderních průmyslových a logistických nemovitostí.

Tomáš Novotný, který se stal v lednu 2024 výkonným ředitelem developerské společnosti Concens Investments, je zodpovědný za rozšíření tržního podílu firmy, za akvizice vhodných pozemků v klíčových lokalitách ČR a za výstavbu nových projektů až po předání prostor konečným uživatelům.

Bezprostřední expanze se chystá v sousedství areálu úspěšného projektu Ostrava Airport Multimodal Park, jehož část developerská společnost Concens Investments prodala v roce 2021 americké realitní investiční společnosti EQT Exeter. Bližší informace k expanzi budou oznámeny v dubnu 2024.

Související

„Po osmiletém působení v předním českém realitním fondu kvalifikovaných investorů, který se zaměřoval na investice do průmyslových a logistických nemovitostí, pokračuji v developerské činnosti, která byla vždy středem mého zájmu. Concens Investments velmi úspěšně působí na Ostravsku, kde chceme naše aktivity dále rozvinout, a zároveň aktivně vyhledáváme vhodné pozemky pro expanzi i v dalších klíčových lokalitách ČR. Naším cílem je letos zdvojnásobit počet spravovaných areálů. Těším se, že nové projekty brzy představíme,“ říká Tomáš Novotný, výkonný ředitel Concens Investments.

Tomáš Novotný působí na českém trhu nemovitostním trhu od roku 2001. V uplynulých osmi letech byl členem investičního výboru realitního fondu kvalifikovaných investorů Arete, kde měl na starosti asset management a development realitního portfolia v hodnotě 1,5 miliardy korun. Předtím zastával pozici regionálního ředitele v developerské společnosti CTP Invest a ve funkci COO působil ve společnosti Point Park Properties (dnes P3). Vystudoval ČVUT v Praze a během svého studia absolvoval roční stipendijní pobyt na Herriot-Watt University v Edinburghu. Ve volném čase se věnuje rodině a sportu, zejména dlouhým triatlonům. Je mimo jiné iniciátorem a dlouholetým organizátorem realitního triatlonu Doksy Race, který probíhá tradičně v září u Máchova jezera.

Concens Investments je česká developerská společnost zaměřující se na přípravu, realizaci a pronájem moderních průmyslových a logistických nemovitostí. V roce 2018 zahájila výstavbu Ostrava Airport Multimodal Park v Ostravě Mošnově, který v současnosti čítá 180 tisíc čtverečních metrů prvotřídních industriálních nemovitostí pronajatých předním logistickým a výrobním společnostem. V roce 2021 část tohoto areálu spolu s výrobním parkem v Nošovicích Concens Investments prodala americkému realitnímu investičnímu fondu EQT Exeter. V portfoliu developerské firmy se nachází ještě dvě servisní centra vybudovaná pro společnost Linde Material Handling v Hradci Králové a ve Velkých Bílovicích.

Související