Poskytovatel řešení integrované silniční dopravy v Evropě Eurowag otevírá Eurowag Prime Network, síť prémiových čerpacích stanic s exkluzivními službami pro profesionální řidiče. Sestává z pečlivě vybraných stanic ze stávajícího portfolia, které mají strategickou geografickou polohu pro tranzitní dopravu, jsou známými hotspoty napojenými na transevropskou dopravní síť s dobře vybaveným servisním zázemím pro kamiony.

„Cílem je mít v každé zemi, kde Eurowag působí, několik čerpacích stanic Eurowag Prime Network, od které můžou zákazníci očekávat nadstandardní služby na nejlépe situovaných místech a vždy co nejoptimalizovanější ceny. Tyto čerpací stanice budou vizuálně odlišeny od ostatních stanic a budou založeny na vysoké kvalitě služeb a vlastním propagačním konceptu,“ říká Kim Coppens, energy procurement & operations manager Southern & Western Region ve společnosti Eurowag s tím, že aktuálně je v této síti zapojeno 70 čerpacích stanic v České republice, na Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, balkánských zemích, Německu, Rakousku, Francii, Itálii, Beneluxu, Španělsku, Portugalsku a severských zemích.

Související

Účelem je vytvoření prémiové sítě čerpacích stanic umístěných v nejexponovanějších a strategických lokalitách, které zákazníkům Eurowagu nabídnou optimalizované ceny pohonných hmot a dalších služeb, speciální akce a pozornost. Síť Eurowag Prime Network existuje souběžně s vlastními vozovými parky Eurowag a bude postupně rozšiřována.

Služby čerpacích stanic Eurowag Prime Network budou moci využívat všichni zákazníci s kartou Eurowag bez rozdílu, nebude vyžadována žádná registrace ani členská karta. Stanice označené logem Eurowag Prime zaručí výše uvedené strategické lokality s nejlepší možnou cenovou pozicí. Vybraný partner bude muset nejprve splnit podmínky stanovené Eurowagem a projít výběrovým řízením, aby potvrdil, že jeho stanice splňují požadavky prémiové služby. „Kombinace nejlepších lokalit, snadno rozpoznatelných pro zákazníka, nabízející nejvýhodnější služby a pravidelné akce, udělá z Eurowag Prime Network síť, o kterou bude mezi dopravci velký zájem. Je to jakýsi exkluzivní klub mezi čerpacími stanicemi akceptační sítě Eurowag,“ říká Miroslav Novák, country manager pro český trh ve společnosti Eurowag.

Společnost Eurowag bude síť čerpacích stanic Eurowag Prime silně marketingově podporovat a zajistí jim patřičnou pozornost i na svých sociálních sítích. Budou také vizuálně odlišeny v zákaznickém portálu a aplikaci Eurowag a v konečném důsledku poskytnou partnerovi vyšší počet zákazníků.

Síť Eurowag Prime tvoří 70 selektivních poboček Prime po celé Evropě, které pokrývají hotspoty v 16 zemích s velkým tranzitem, přičemž jde o jednu až pět stanic v každé zemi. V příštím roce se síť Eurowag Prime rozroste až na 100 stanic.

Související