Pátý ročník tradiční soutěže Impuls Logistika, kterou pořádá odborný časopis Logistika a mediální dům Economia, je tady! Vůbec poprvé ji rozšiřujeme o kategorii Top developerské řešení. Tato inovace je určena především developerským firmám, které klientům nabídly nový logistický park nebo halu, ať již vybudovanou na „zelené louce“, nebo na brownfieldu.

Do soutěže, která má za cíl mediálně podporovat nástup automatizace, digitalizace a zelených principů v české logistice, může i letos vaše společnost přihlásit také inovativní projekty, softwarové i hardwarové produkty, nasazené během loňského roku či během prvních čtyřech měsíců v pilotním nebo plném provozu na území České republiky. Z přihlášek, jejichž uzávěrka je prodloužena do pátku 15. července (s možností doplnění podkladů do neděle 31. července), porota vybere též vítěze kategorie Eco-Eco, kam jsou zahrnuti všichni přihlašovatelé z ostatních kategorií.

Svůj logistický projekt, produkt, službu či developerské řešení můžete do středy 15. června přihlásit na webu Impuls Logistika. Zde najdete proklik na přihlášku, časový harmonogram, tak pravidla a doporučení, do které kategorie své inovace zařadit. Hodnotit se bude především inovativnost myšlenky, využití nových postupů nebo zařízení v praxi a celkové přínosy pro firmu.

Související

Vítězové soutěže získají představení vítězných řešení v tištěných i on-line titulech společnosti Economia; informace o výsledcích soutěže v tiskové zprávě Economie rozeslané do hlavních českých médií a oznámení výsledků soutěže na sociálních sítích a v měsíčníku Logistika.

Na webu soutěže najdete i výsledky minulého ročníku.

Sledujte též novinky na profilu Logistiky na sociální síti Linkedin.

Absolutní výsledky loňského ročníku soutěže Impuls Logistika byly zveřejněné v čísle 12/2021i s popisem vítězných projetů, pro přehled připomínáme první tři místa v každé kategorii:

Top logistický projekt

1. Třetí etapa automatizace v Linea Nivnice a.s.; Toyota MH

2. Digitální dvojčata; Košík

3. Milk-run zásobování výroby; Continental Automotive

Top logistický produkt

1. Vozík OPX iGo neo, Still ČR

2. Robot MiR250; Mobile Industrial Robots

3. Industrial Delivery Robot; BringAuto

Top logistická služba

1. Ydistri; Ydistri SE

2. Distribuce nákladním elektrokolem; Dachser

3. Logsteo; Logsteo 21

Eco-Eco

1. Distribuce nákladním elektrokolem; Dachser

2. Panattoni; GoEarthwise

3. Logistika jako softwarová služba on-demand; Liftago & Alza.cz

Související