Výrobce vysokozdvižných vozíků Baoli, který je součástí skupiny Kion Group, představuje novou řadu elektrických vysokozdvižných vozíků KBE 18-20 Li vybavených technologií lithium-iontových baterií. Nejnovější přírůstek do produktového portfolia přináší do oboru manipulace s materiálem významná zlepšení z pohledu efektivity a produktivity.

Vozíky KBE 18 Li a KBE 20 Li s nosností 1,8 až 2,0 tuny a výškou zdvihu až 6,5 metru představují optimální řešení pro lehké a středně náročné aplikace ve společnostech, které se zabývají výrobou a logistikou. Díky absenci emisí a nízké úrovni hluku jsou tyto elektrické vozíky perfektně vhodné pro vnitřní provoz v halách. Jejich kompaktní podvozek a malý poloměr otáčení zajišťují efektivní práci v úzkých prostorách a umožňují snadný pohyb i ve stísněných skladových areálech

Rychlejší nabíjení

Pro bezúdržbovou lithium-iontovou technologii je typické rychlé nabíjení, což umožňuje nepřetržité používání těchto vozíků i po několik směn bez delších přestávek na nabíjení. Baterie je možné často dobíjet bez negativního vlivu na jejich životnost a nabíjecí místa je možné zřídit tam, kde je to potřebné a vhodné, není nutné používat prostor specializovaných nabíjáren, což snižuje náklady na investice a provoz manipulační techniky.

Související

Baoli EMEA rovněž upřednostňuje bezpečnost: „Všechny naše pečlivě navržené a vyrobené vozíky mají označení CE, které garantuje jejich bezpečnost. Díky výrobě v souladu se standardy vysoké kvality skupiny Kion nabízíme našim zákazníkům dlouhodobý a bezproblémový provoz,“ říká Francesco Pampuri, brand management director ve společnosti Baoli EMEA.

Vysoký výkon a udržitelnost

Modely KBE 18-20 Li jsou vybavené výkonnějšími motory, dosahují vyšších rychlostí a zvládají strmější nájezdy. Jejich střídavé motory zajišťují bezúdržbový provoz a nabízejí značné vylepšení účinnosti a tím i spotřeby energie, což potvrzuje závazek společnosti Baoli k udržitelnosti. Francesco Pampuri k tomu říká: „Modely KBE 18-20 Li představují pro naše zákazníky spolehlivé a šetrné řešení z hlediska ekologie. Díky nulovým emisím jsou naše elektrické vysokozdvižné vozíky vhodné i v ekologicky citlivých oblastech nebo v odvětvích s přísnými emisními předpisy, aniž by docházelo k znečištění.“

Bezpečnost a snadná obsluha

Kabina byla navržena s ohledem na bezpečnost a komfort řidiče. Je vybavena dvěma úložnými prostory s USB porty pro pohodlné nabíjení malých elektronických zařízení. Na barevném displeji se zobrazují všechny důležité informace, což usnadňuje řidičům rychlou a jednoduchou orientaci o stavu provozu vysokozdvižného vozíku.

Francesco Pampuri v souvislosti s uvedením nových vozíků na trh říká: „V Baoli nyní nastavujeme nový standard v našem segmentu trhu tím, že zákazníkům nabízíme dostupné, bezpečné a spolehlivé vysokozdvižné vozíky s inovativní energetickou technologií. Řada elektrických vysokozdvižných vozíků KBE 18-20 Li představuje další krok v našem závazku k inovacím a neustálému vývoji.“

Vozíky Baoli jsou rychle dostupné přímo z evropských skladů. Pro uživatele techniky Baoli  to znamená vysokou flexibilitu produktů i služeb, k níž přispívá i rozsáhlá globální síť prodejců.

Související