Poskytovatel mezinárodní přepravy a logistiky cargo-partner rozšířil svou službu leteckého sběrného servisu spuštěním nové trasy spojující Frankfurt v Německu s Mexico City v Mexiku. Cílem tohoto strategického doplňku je řešit výzvy, kterým čelí evropští vývozci při zajišťování nákladově efektivních kapacit nákladní dopravy do Mexika uprostřed napjaté situace na trhu. S exportními vzdušnými bránami ve Frankfurtu, Vídni a Budapešti se společnost snaží nabízet flexibilní řešení.

Poptávka po spolehlivých a nákladově efektivních dopravních řešeních do Mexika prudce vzrostla, což vede ke stále nespolehlivějšímu trhu, pokud jde o sazby a služby. V reakci na to společnost cargo-partner přidala další linku do svého portfolia letecké konsolidace, která nabízí spolehlivé řešení, které zákazníkům pomůže zachovat integritu jejich dodavatelských řetězců.

Související

Díky silné operativní přítomnosti v Mexiku trvající více než dva roky a specializovanému týmu 50 zaměstnanců se cargo-partner etabloval jako spolehlivý poskytovatel služeb pro širokou škálu průmyslových odvětví v regionu. Působení společnosti v Mexiku zahrnuje pobočky v Pueble a Mexico City, které nabízejí komplexní služby letecké, námořní a silniční přepravy, doplněné o door-to-door řešení a celní odbavení.

Door-to-door servis

Nový sběrný letecký servis funguje mezi letištěm ve Frankfurtu nad Mohanem a mezinárodním letištěm Felipe Ángelese v Mexico City, čímž uspokojuje rostoucí poptávku přepravy ze západní Evropy do Mexika. Využitím své sítě kanceláří v Německu, Nizozemsku, Belgii, Polsku a České republice může cargo-partner usnadnit pre-carriage služby pro své zákazníky v regionu. Kromě toho místní kanceláře cargo-partner v Pueble a Mexico City umožňují bezproblémovou další distribuci v rámci Mexika.

Řešení na míru pro automotive

Pro exportéry ve střední a východní Evropě může cargo-partner obsluhovat tuto destinaci i pravidelnými odlety z Budapešti, čímž doplňuje portfolio konsolidačních služeb spojujících Budapešť a Vídeň s různými destinacemi po celém světě. Sběrný servis pro leteckou přepravu do Mexico City je obzvlášť vhodný pro zákazníky v automobilovém průmyslu a uspokojuje potřeby prosperujícího mexického automobilového výrobního sektoru se specializovanými řešeními, jako je dodávka just-in-time.

Optimalizovaná struktura terminálů

„Vzhledem k současným výzvám na trhu čelí evropští vývozci překážkám při zajišťování nákladově efektivních kapacit nákladní dopravy do Mexika,“ říká Jo Feiks, corporate director product management air cargo v cargo-partner. „S pevnými kapacitami, stabilními tranzitními časy a dlouhodobými sazbami naše nová služba letecké konsolidace z Frankfurtu do Mexico City zajišťuje pravidelné a spolehlivé služby v nepředvídatelných tržních podmínkách. Kromě toho naše evropská struktura leteckých exportních bran, kde Vídeň, Frankfurt a Budapešť slouží jako hlavní uzly, nám umožňuje nabízet flexibilní řešení pro uspokojení jedinečných potřeb každého zákazníka.“

Vzhledem k současné krizi v Rudém moři vzrostla i letecká přeprava z Evropy do Asie díky své schopnosti poskytovat stabilní služby navzdory nepředvídaným událostem. Kromě toho se sběrný servis Vídeň-Chicago od cargo-partner nadále těší vysokému zájmu.

Související