Společnost Baoli EMEA, která náleží do mezinárodní intralogistické Kion Group, je známá svými robustními průmyslovými vozíky, které nabízejí dobrý poměr ceny a kvality. Na veletrhu ve Stuttgartu představí své nové vozíky určené pro plnění klíčových požadavků manipulace v průmyslu.

Ve dnech 19. až 21. března se pod heslem Shaping Change Together koná největší světový veletrh intralogistických řešení LogiMat. Tisíce mezinárodních vystavovatelů tam na více než 125 tisíc čtverečních metrů výstavní plochy představí svá nejlepší řešení a nejnovější inovace v oblasti intralogistického dodavatelského řetězce.

Baoli EMEA bude na svém veletržním stánku prezentovat podstatu své značky a hlavní výhody a přednosti svých nových modelů. V souladu se strategií značky být pro zákazníky snadnou volbou a s mottem We make material handling simple představí tři nové modely vysokozdvižných vozíků: nejnovější řadu elektrických vysokozdvižných vozíků KBE 18-35, nový retrak KBR 14-20 a efektivní vysokozdvižný vozík KBD/G 25-35 se spalovacím motorem.

Související

„Návštěvníci našeho stánku se budou moci na místě přesvědčit, jak moc dokážeme usnadnit rozhodování těm zákazníkům, kteří potřebují pro svou každodenní práci spolehlivé, pro uživatele uživatelsky příjemné a lehce udržovatelné vysokozdvižné vozíky. Na našem veletržním stánku bude po celou dobu k dispozici tým mezinárodních odborníků, kteří budou konzultovat potřeby našich zákazníků, potenciálních zákazníků a našich autorizovaných prodejců,“ říká Francesco Pampuri, brand management director značky Baoli EMEA.

Rodina vozíků KBE 18-35

Nová řada vozíků Baoli KBE 18-35 zahrnuje cenově výhodné čelní elektrické vysokozdvižné vozíky určené pro nepřetržité provozy, s nosností od 1,8 do 3,5 tuny. Z hlediska kvality a spolehlivosti nabízí Baoli svým zákazníkům skvělý etalon pro tento segment trhu, to znamená bezpečné, jednoduché vysokozdvižné vozíky, splňující požadavky CE, které zaručují bezproblémový a bezpečný provoz za přijatelnou cenu. Všechny vozíky mohou být vybaveny bezúdržbovou lithium-iontovou technologií, která umožňuje rychlé nabíjení pro nepřetržité provozy. Akumulátory lze kdykoliv bez omezení dobíjet, což umožňuje jejich mezidobíjení kdekoliv.

Řešení s retraky Baoli KBR 14-20

Baoli vstupuje s řadou KBR 14-20 do segmentu retraků. Tato řada, která byla navržena v rámci výzkumu a vývoje skupiny Kion Group a je vyráběná v nejmodernější továrně v čínském Xiamenu, nabízí variabilní výšku zdvihu (až 10,6 m) a nosnosti od 1,4 do 2,0 tuny.

Díky dodržování vysokých standardů kvality skupiny Kion Group splňuje Baoli veškeré požadavky na bezpečnost, spolehlivost a životnost a posuzování shody CE.

Nové retraky řady KBR 14-20 představují další krok společnosti Baoli na cestě k efektivním a bezpečným řešením pro manipulaci s materiálem.

Nov vozíky se spalovacím motorem

Čelní vysokozdvižné vozíky Baoli KBD/G 25-35 s dieselovými nebo LPG motory jsou nabízeny v Evropě, na Středním východě a v Africe v nosnostech 2,5, 3,0 a 3,5 tuny. Jejich jednoduchá a robustní konstrukce zajišťuje produktivitu i stabilitu. Vozíky KBD jsou pro evropský trh vybaveny vznětovými motory Hyundai Euro 5. Řada Baoli KBD/G je předurčena pro nejrůznější průmyslové aplikace, protože přináší dobrou manévrovatelnost a plynulou jízdu díky kvalitní hydrodynamické převodovce.

Související